LKS Respekt Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 28, wczoraj: 40
ogółem: 249 788

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Resovia vs. Respekt
Ładowanie...

Losowa galeria

Awans Młodziczek (RESPEKT II)
Ładowanie...

Kalendarium

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Turnieje halowe

  • autor: respekt99k, 2014-01-02 23:30

               Turnieje Halowe:

Młodziczki – urodzone 2001-2004, system gry 5+1

Grupa III eliminacje – hala Sportowa w Skawinie – 19.01.2014. niedziela – godz. 13.00

Zespoły:

1.MTS Piast I Skawina (gospodarz turnieju)

2.MTS Piast II Skawina

3.MKS Triumf Alwernia

4. UKS Meritus Brody

5.LKS Respekt Myślenice

FINAŁ – termin  do  uzgodnienia   w  Dąbrowie  Tarnowskiej z  udziałem 6 najlepszych drużyn z eliminacji, oraz 2 z poza naszego województwa (UKS Tygryski Świętochłowice i ?)

 

Juniorki młodsze – urodzone 1998 – 2002, system gry 4+1

Grupa II eliminacje – hala Sportowa w Łapanowie – 15.02.2014. sobota – godz. 13.00

Zespoły:

1.LKS Naprzód I Sobolów (gospodarz turnieju)

2.LKS Naprzód II Sobolów

3. MKS Tarnovia Tarnów

4.LKS Respekt Myślenice

5. AP Progres Kraków

6.KS Szreniawa Nowy Wiśnicz

 

Finał 22.02.2014r. sobota godz. 9.30  w Łapanowie z udziałem 6 najlepszych zespołów  z  eliminacji  i  2  z  poza   naszego województwa (UKS Tygryski Świętochłowice i ?)

 

Juniorki Starsze – urodzone 1995 – 2000, system gry 4+1

Turniej Finałowy – hala Sportowa w Łącku koło Nowego Sącza – 18.01.2014. sobota – godz. 09.30

Zespoły:

KS Starówka Nowy Sącz (gospodarz turnieju)
AP Progres Kraków
LKS Respekt Myślenice
KS Prądniczanka Kraków
KS Wanda Kraków
LKS Naprzód Sobolów
UKS Victoria Gaj
KS Rysy Bukowina Tatrzańska
KS Szreniawa Nowy Wiśnicz
UKS Tygryski Świętochłowice

 

Seniorki – ukończone 13 lat, system gry 4+1

Grupa II eliminacje – hala Sportowa KS Prądniczanka Kraków – 12.01.2014. niedziela – godz. 13.00

Zespoły:

KS Bronowianka Kraków
LKS Respekt Myślenice
LKS Zielonka Wrząsowice
LKS Iskra Brzezinka
KS Rysy Bukowina Tatrzańska
LKS Kosynierzy Łuczyce

FINAŁ 02.02.2014r. niedziela godz. 9.30 hala sportowa KS Prądniczanka z udziałem 6 najlepszych drużyn z eliminacji plus 2 z poza naszego województwa  (UKS Tygryski Świętochłowice i ?)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [213]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Resovia RzeszówRESPEKT MYŚLENICE
Resovia Rzeszów 2:1 RESPEKT MYŚLENICE
2015-05-03, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Centrum Staszów - Resovia Rzeszów
RESPEKT MYŚLENICE - Naprzód Sobolów
Zielonka Wrząsowice - Moravia Morawica
DAP GIRLS Dębica - Rysy Bukowina Tatrzanśka
Górnik II Łęczna - Bronowianka Kraków

Ankiety

Które miejsce zajmie RESPEKT na koniec sezonu 2014/15?

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Bronowianka Kraków 2:3 Centrum Staszów
Rysy Bukowina Tatrzanśka 7:1 Górnik II Łęczna
Moravia Morawica 1:0 DAP GIRLS Dębica
Naprzód Sobolów 6:0 Zielonka Wrząsowice
Resovia Rzeszów 2:1 RESPEKT MYŚLENICE

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny