LKS Respekt Myślenice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 67, wczoraj: 26
ogółem: 238 569

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Resovia vs. Respekt
Ładowanie...

Losowa galeria

Respekt : Szreniawa
Ładowanie...

Kalendarium

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Eliminacje

  • autor: respekt99k, 2013-11-20 16:39
U19: Awansowało szesnaście drużyn

U19: Awansowało szesnaście drużynPodczas weekendu wyłonieni zostali półfinaliści Mistrzostw Polski Juniorek U-19. Na wiosnę odbędą się cztery turnieje półfinalowe z których po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do finałów gdzie będą rywalizować o miejsca 1-4 (zwyciężcy grupy) oraz 5-8 (zespoły z drugich miejsc półfinałów).

 

Grupa 1 (sobota)
AZS UJ Kraków*, KS Podgórze Kraków, Rysy Bukowina Tatrzańska, ISD-AJD Gol Częstochowa
Awans: ISD-AJD Gol Częstochowa (1), AZS UJ Kraków (2)

Grupa 2 (niedziela)
KS Wanda Kraków*, RESPEKT MYŚLENICE, MUKS Sokół Kolbuszowa, KS Bronowianka Kraków
Awans: KS Wanda Kraków (1), MUKS Sokół Kolbuszowa (2)

NIESTETY NASZA DRUŻYNA NIE AWANSOWAŁA DO PÓŁFINAŁÓW, MIMO TEGO, ŻE ZDOBYŁA TAKĄ SAMĄ ILOŚĆ PUNKTÓW, CO DRUŻYNA Z KOLBUSZOWEJ. O PRZEJŚCIU DO DALSZYCH ROZGRYWEK ZADECYDOWAŁ BILANS BRAMKOWY! (RESPEKT STRZELIŁ O JEDNĄ BRAMKĘ ZA MAŁO)

Grupa 3 (sobota)
MUKS Praga Warszawa*, KS GOSiRKi Piaseczno, AZS PSW Biała Podlaska, GKS Górnik Łęczna
Awans: MUKS Praga Warszawa (1), AZS PSW Biała Podlaska (2)

Grupa 4 (niedziela)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska*, KS AZS-SMS Junior Wrocław, AZS PWSZ Wałbrzych, Zagłębie Lubin S.A.
Awans: KS AZS-SMS Junior Wrocław (1), AZS PWSZ Wałbrzych (2)

Grupa 5 (sobota)
TKKF Stilon Gorzów WLKP.*, KS Olimp Gościno, KP Błękitni Stargard Szczeciński, MKS Olimpia Szczecin
Awans: TKKF Stilon Gorzów WLKP. (1), MKS Olimpia Szczecin (2)

Grupa 6 (niedziela, Kluczbork)
ULKS Bogdańczowice*, 1. FC AZS AWF Katowice, LKS Rolnik B. Głogówek, KKS Zabrze, Chemik Kędzierzyn Koźle
Awans: LKS Rolnik B. Głogówek (1), KKS Zabrze (2)

Grupa 7 (sobota)
UKS SMS Łódź*, KKPK Medyk Konin, UKS Górnicza Konin, KKP Bydgoszcz
Awans: KKPK Medyk Konin (1), KKP Bydgoszcz (2)

Grupa 8 (niedziela)
LUKS Sportowa Czwórka Radom*, KS Zamłynie Radom, Stal Radomsko, MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Awans: LUKS Sportowa Czwórka Radom (1),  KS Zamłynie Radom (2)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [307]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Resovia RzeszówRESPEKT MYŚLENICE
Resovia Rzeszów 2:1 RESPEKT MYŚLENICE
2015-05-03, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Centrum Staszów - Resovia Rzeszów
RESPEKT MYŚLENICE - Naprzód Sobolów
Zielonka Wrząsowice - Moravia Morawica
DAP GIRLS Dębica - Rysy Bukowina Tatrzanśka
Górnik II Łęczna - Bronowianka Kraków

Ankiety

Które miejsce zajmie RESPEKT na koniec sezonu 2014/15?

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Bronowianka Kraków 2:3 Centrum Staszów
Rysy Bukowina Tatrzanśka 7:1 Górnik II Łęczna
Moravia Morawica 1:0 DAP GIRLS Dębica
Naprzód Sobolów 6:0 Zielonka Wrząsowice
Resovia Rzeszów 2:1 RESPEKT MYŚLENICE

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny